Bestyrelsen

Our Team

Inge Dahl, Konsulent, Henley MBA

Inge Dahl, Konsulent, Henley MBA

Formand, inge@assenslokalraad.dk

Lars Søgaard, lærer

Lars Søgaard, lærer

Næstformand, lars@assenslokalraad.dk

Mikael Jensen, Statsautoriseret fodterapeut

Mikael Jensen, Statsautoriseret fodterapeut

Kasserer, mikael@assenslokalraad.dk

Dorte Bruun, fysioterapeut

Dorte Bruun, fysioterapeut

Sekretær, dorte@assenslokalraad.dk

Frederik V. Vejsgaard, student

Frederik V. Vejsgaard, student

Bestyrelsesmedlem, frederik@assenslokalraad.dk

Grete Mouret, Editorial Manager, 3 sproglig korrespondent

Grete Mouret, Editorial Manager, 3 sproglig korrespondent

Bestyrelsesmedlem, grete@assenslokalraad.dk

Knud Skov, Virksomhedskonsulent

Knud Skov, Virksomhedskonsulent

Bestyrelsesmedlem, knud@assenslokalraad.dk